КЗ «Луцький клінічний
ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК»
українською english Головна сторінка     Питання і відповіді

Про нас
Персонал
Відділення
Новини
Питання і відповідіПитання: Доброго дня! У мене термін вагітності 16-17 неділь. Але мене тривожать болі внизу живота (2-й день) (такі як перед менструацією). Які можуть бути причини і чи не загрожує мені викидень? Консультувалась у свого дільничого лікаря, але посоромилась запитати про наслідки. Дякую за відповідь наперед.
Відповідь:
    Дякуємо за запитання! Болі внизу живота, які Вас турбують, можуть бути причиною загрози переривання вагітності. Зверніться будь-ласка за консультацією до свого дільничого акушер-гінеколога.(Вам потрібно облишити статеве життя, пройти УЗ-дослідження, здати аналіз сечі, консультацію терапевта, тому що болі внизу живота можуть виникати і при інших захворюваннях. Успіхів Вам!
22/05/2006

Питання: У мене склалася така ситуація, місячні в мене регулярні без затримки, але минулого місяця вранці виділень майже небуло, а ввечері було все нормально. Місячні які почалися того місяця пройшли нормально без затримки. Що ви мені порадите?
Відповідь:
    

 Дякуємо за запитання! Дуже приємно, що Ви турбуєтесь про своє здоров'я. Зверніться будь-ласка до свого дільничого акушер-гінеколога. Вам потрібно пройти обстеження, можливо і додаткове (УЗД, гормони репродукції, консультація гінеколога, гінеколога-ендокринолога). Чекаємо Вас за адресою : м.Луцьк, вул. Г.Артемовського 18. Жіноча консультація. тел.: 3-20-89, 3-25-04

22/05/2006

Питання: В мене склалася така ситуація місячні почалися добре, без затримки. Але ввечері виділення могли буди сильними, а вранці ледь помітні. Місячні продовжувалися протягом 5 днів. Про що це говорить?
Відповідь:

    Дякуємо за запитання!Дуже приємно, що Ви турбуєтесь про своє здоров'я.Кількість виделень в критичні дні у жінки складає 40-60 міліграмів. І якщо у Вас є якісь сумніви стосовно Вашого здоров'я, зверніться будь-ласка, за консультацією до дільничого акушер-гінеколога або гінеколога в центрі планування сім'ї. Чекаємо Вас за адресою: м.Луцьк, вул. Г.Артемовського 18, жіноча консультація. Контактний телефон 3-20-89, 3-25-04. Успіхів Вам!

22/05/2006

Питання: Добрий день. Ми з чоловіком плануємо народження другої дитини, і після двох спроб у нас нічого не вийшло, хоча першою дитиною я завагітніла з першого разу. Раніше ми попереджали вагітність презервативами, і ще чотири роки тому я поставила спираль, вона простояла один рік а потім випала. Але весь той час поки була спираль, я мала значні порушення менструального циклу (до 20 днів днів у кожному місяці були кров'яні виділення). Що може бути причиною того, що я не можу завагітніти? Чи могла спираль таке викликати? Чи може не стоїть поки що непокоїтися?
Відповідь:
Дякуємо за запитання! Причиною непліддя може служити хронічний запальний процес внутрішніх статевих органів (матки та її додатків). У вашому випадку поштовхом до його виникнення може служити введення та носіння на протязі року ВМС. Те, що у вас спостерігались порушення ОМЦ на фоні ВМС, може служити підтвердженням запального характеру непліддя. Крім того, для створення оптимального гормонального фону для виникнення вагітності, необхідне регулярне статеве життя (без контрацептивів) на протязі 2-3х місяців, прийом фолієвої кислоти (400мг на добу) за 2-3 міс. до зачаття і до 12 тижнів вагітності. Тому необхідно обстежитись на наявність хронічних запальних процесів внутрішніх статевих органів і не лише у вас, а й у чоловіка. Отже, ви непокоїтеся не дарма. Успіхів і удачі вам. Чекаємо вас за адресою : м.Луцьк, вул.Г.Артемовського 18
18/05/2006

Питання: скажіть будь-ласка, щоб здавати аналізи на гормони репродукції і щитоподібної залози, потрібно вибирати певний день циклу і який саме?
Відповідь:

    Дякуємо за запитання!

Гормони репродукції здають на 7, 14, 21 і 28 день циклу, але не всі. Частина аналізів інформативна в першу фазу менструального циклу, наприклад пролантин, а тому зверніться до свого дільничого акушер-гінеколога або гінеколога-ендокринолога центру планування сім'ї. Вам порекомендують коли які аналізи здавати, відповідно до Вашої проблеми. Гормони щитоподібної залози здаються незалежно від фази менструального циклу.

Чекаємо Вас за адресою : м.Луцьк, вул. Г.Артемовського 18. Жіноча консультація. тел.: 3-20-89, 3-25-04

18/05/2006

Питання: Скажіть будь ласка скільки чаю, кави та шоколаду можна вживати вагітній жінці. Чому кажуть, що вони шкідливі для дитини? Будь ласка скажіть чому шкідливий комп'ютер. Я працюю секретарем і проводжу перед включеним комп'ютером по 9-10 годин кожен день (бо комп'ютер може знадобитися будь якої миті), а працюю за ним десь по 4 години. Якщо це небезпечно, то що ж мені робити?
Відповідь:

    Дякуємо за запитання! Під час вагітності чай вживати можна, особливо зелений. Стосовно шоколаду - можно вживати, але кількість його не повинна перевищувати к-ть вуглеводів рекомендованих в добовому раціоні під час вагітності. Каву вживати не бажано - вона виводить кальцій з організму, а це небезпечно під час вагітності. На рахунок комп'ютера, то відеодісплеї випромінюють енергію, яку називають електромагнитним полем. На відміну від рентгенівських промінів, електромагнітні поля не руйнують клітини і не приносять шкоди генам, а тому вважаються безпечними. Вагітні жінки можуть зменьшити їхній вплив сидячи на відстані витянутої руки від комп'ютерного дісплею. Ні свинцевий екран, ні будь-який інший захист від радіації не зупиняє електромагнитні поля. Робота на комп'ютері може привести до напруження м'язів, поганої циркуляції крові - від чого вагітна жінка може почуватись дискомфортно. Спеціальна клавіатура, столи та крісла можуть запобігти дискомфорту в області шиї, спини, рук. Крісло повинно мати опору для нижньої частини спини. Монітор потрібно розмістити на рівні очей, або трохи нижче, щоб зменьшити напруження спини та плечей. Світло від монітору і постійне зосередження погляду викликає напруження очей. Екрани, зроблені з нерефлекторного скла з регулятором яскравісті та контрасту , встановлення не прямого освітлення  може допомогти зменьшить іх напруження. Рекомендується робити 15 хвилинні перерви кожної години чи дві. Активна прогулянка зменьшує стомленість та збільшує продуктивність. Меж перервами можуть допомогти вправи за комп'ютерами: пожимання плечима, повороти голови та згинання ніг. Це допомогає циркуляції крові, відпочинку м'язів.

17/05/2006

Питання: У мене затрика місячних 2 дні. Я зробила тест на вагітність і він негативний. Але у мене ніколи не буває затримок (може бути тільки раніше), і я дуже хочу завагітніти. Чи може тест помилятися? Коли його повторити? Чи може лікар при обстеженні встановити наявність вагітності на такому малому терміні?
Відповідь:

    Дякуємо за запитання!

При обстежені лікар не зможе встановити термін вагітності при затримці 2 дні (тест на вагітність від'ємний). Повторіть тест ще раз через 2-3 дні. Якщо Ви занепокоєні затримкою місячних, а вагітності немає, зверніться до дільничого акушер-гінеколога, або в центр планування сім'ї для обстеження, а можливо і лікування. Стосовно вагітності: до неї потрібно готуватися за місяць до планової вагітності, за 12 тижнів приймайте фоллієву кислоту (вітамін групи В), щоб попередити вади розвитку спинного мозку, хвороби Дауна.

Наша адреса : м.Луцьк вул.Г.Артемовського 18. тел. 3-25-04 

17/05/2006

Питання: У вас роблять медикаментозний аборт?
Відповідь:
В нашій установі медикаментозний аборт проводиться, але пацієнтка повинна знаходитись під наглядом лікаря в умовах стаціонару, тобто в гінекологічному відділенні.
17/05/2006

Питання: У мене рік тому була позаматкова вагітність.Удалили ліву тробу.Чи зможу я завагітняти
Відповідь:

    Дякуємо за запитання!

Ви можете завагітніти при умові, якщо в правій матковій трубі немає ніяких структурних і анатомічних змін. Вам необхідно пройти необхідне обстеження в відділенні оперативної гінекології нашого пологового будинку, а в дільничого акушер-гінеколога Ви отримаєте пораду, як підготуватись до планованої вагітності. 

17/05/2006

Питання: Чи є місячн під час усієї вагітності
Відповідь:
Дякуємо за запитання! Під час вагітності місячні не спостерігаються. В рідких випадках можуть бути мажучі кров'янисті виділення на ранніх термінах вагітності в дні очікуваних місячних. Якщо появились любі кров'янисті виділення негайно зверніться до дільничого акушер-гінеколога, або до лікаря, якій спостерігає за Вашою вагітністю.
17/05/2006

Питання: Чи є місячні під час вагітності?
Відповідь:
    Дякуємо за запитання! Під час вагітності місячні не спостерігаються. В рідких випадках можуть бути мажучі кров'янисті виділення на ранніх термінах вагітності в дні очікуваних місячних. Якщо появились любі кров'янисті виділення негайно зверніться до дільничого акушер-гінеколога, або до лікаря, якій спостерігає  за Вашою вагітністю.
17/05/2006

Питання: 4 роки і 7 місяців назад в мене був аборт, яка вірогідність того, що я можу зачати та виносити здорову дитинку
Відповідь:
Дякуємо за запитання! Для того щоб зачати і виносити здорову дитину до вагітності потрібно готуватись зазделегідь, тобто планувати. Вам необхідно пройти обстеження в дільничого акушер-гінеколога або в лікаря Центру планування сім'ї. Наша адреса: м.Луцьк, вул. Г.Артемовського-18.
17/05/2006

Питання: Які симптоми вагітності?
Відповідь:

    В зв'язку з вагітністю проходять зміни в організмі, які відображаються на самопочутті вагітної (суб'єктивно) і супроводжуються об'єктивними змінами, які діагностуються :

- при огляді;

- пальпації (акушерсько-гінекологічне дослідження);

- лабораторними методами.

Найбільш характерні ознаки вагітності поділяють на сумнівні, ймовірні і достовірні.

Сумнівні ознаки - це суб'єктивні відчуття та зміни в організмі в цілому. Зміна апетиту (посилення або втрата), зміна нюхових відчуттів (відраза до запаху м'ясної їжі, табачного диму), смакові пристрасті до соленого, кислого, до глини. Швидка втома, сонливість, емоційна нестійкість, подразливість. Пігментація шкіри обличчя, білої лінії живота, сосків, навколососкових кружків. Збільшення об'єму живота, рубці вагітності.

До дискомфортних симптомів в час вагітності відносяться : печія, закрепи, геморой, пастозність гомілок і стоп, варикозне розширення вен, почащений сечопуск особливо в перші і останні три місяці вагітності.

До ймовірних ознак вагітності відносяться :

- припинення менструації в дітородному віці жінки;

- збільшення молочних залоз, виділення молозива при надавленні на соски;

- зміна ферми, величини матки (її збільшення, симптом розм'якнення матки в ділянці перешийка, ущільнення матки під впливом механічного подразника, асиметрія матки,  що обумовлено імплантацією плідного яйця).

Достовірні ознаки є переконливим доказом наявності вагітності. Всі ознаки цієї групи мають тільки об'єктивний характер і обумовлені плодом.

- рухи плода, що визначаються рукою акушера (а не суб'єктивні відчуття рухів);

- вислуховування серцевих токів плода;

- пальпація частин плоду (голівки, сідниць, плечиків, кінцівок);

- положення, позиції, види позицій. 

12/05/2006

Питання: Я на 20 тижні вагітності.Декілька разів сильно лякалась,говорять що від переляку в дитинки можуть бути плями по тілу.Я не дуже в це вірю але переживаю.І ще-чи впливає фарбування волосся на дитинку?
Відповідь:
    Клінічних спостережень згідно переляку і плям у дитини в акушерстві не спостерігалось, тим більше в 20 тижнів дитина повністю зформована. А фарбувати волосся під час вагітності не варто. Хімічні речовини всмоктуються через шкіру і комулюються в організмі, а особливо в материнському молоці.
11/05/2006

Питання: На 4 тижні вагітності у мене стався викидень. Після кровотечі, яка тривала десь 4 дні, у мене почалася така як завжди менструація.Що мені після цього робити?
Відповідь:
Дякуємо за запитання! Зверніться будь-ласка за консультацією в центр планування сім'ї до лікаря, який займається невиношуванням. Вам необхідно обстежитись, а можливо й пролікуватись. До вагітності потрібно готуватись, як Вам, так і вашому чоловікові.
08/05/2006

Питання: Доброго дня! я на 38 тиждні вагітності, але проживаю в м.Кузнецовськ. Маю бажання народжувати у вашій клініці. підкажіть будь ласка, що для цього потрібно. З повагою, Олена.
Відповідь:

    Дякуємо за запитання!

Для цього потрібно переглнути Вашу обмінну документацію, щоб отримати інформацію про перебіг Вашої вагітності, а також дозвіл адміністрації пологового будинку на Вашу госпіталізацію і родорозрішення.

08/05/2006

Питання: PERSHI 4 MISJACI VAGITNOSTI, JA SPOSTERIGALAS" V CHASNOGO LIKARJA, DE PRU KOZHNOMY VIDVIDYVANNI ROBULU MENI YZI, VIDHULEN" NEMAE, ALE TEPER PO SIMEYNUM OBSTAVUNAM XOCHY STATU NA OBLIK DO YCHASTKOVOGO LIKARJA Y VASHY KONSYLTACIJU, JAKI POTRIBNI DLJA CIOGO SPRAVKU? DJAKYJU!
Відповідь:
Для того щоб стати на облік в жіночій консультації необхідно мати паспорт та всі результати обстежень, які проводились під час вагітності.
04/05/2006

Питання: чи можливо завагітніти під час місячних
Відповідь:
Під час місячних можна завагітніти, якщо місячні нерегулярні, або менструальний цикл короткий(21 день), і якщо Ви не користувалися бар'єрними методами контрацепції (тобто презервативом).
04/05/2006

Питання: Доброго дня! 5 днів тому у мене був статевий акт але ми користувались презервативом і в той самий день я прийняла постинор.На наступний день знову статевий акт.Сьогодні у мене сильні болі у нижній частині спини і невисока температура.Вчора я відпочивала в лісі.Що це може бути? Простуда чи вагітність?
Відповідь:

    Вагітності у Вас не повинно бути, тому що під час статевого акту у Вас був надійний захист (презерватив  і постінор).  Скоріше всього Ви простудились, коли відпочивали в лісі. Вам необхідно пройти обстеження в акушер-гінеколога (щоб виключити запалення статевих органів), уролога (нирки), невропатолога (радикуліт).

04/05/2006

Питання: Чи можна стати на облік у Вас якщо ми з Дубна Рівненської області Вагітність після ЕКЗ 14 тижнів І народжувати також і Вас? Будемо вдячні за відповідь
Відповідь:
Дякуємо за запитання! Будемо раді Вас бачити у нас в пологовому будинку, а також спостерегати за вашою вагітністю.
04/05/2006

Питання: по чем аборты?
Відповідь:

    Спасибо за вопрос!

К сожалению Вы говорите об абортах как о помидорах или семечках, покупая их на рынке:- по чем?!

Аборт очень серьезная операция, которая влечет за собой непредвиденные осложнения, возникшие во время аборта или после (через 3 месяца, год, а возможно и всю жизнь, оставаясь бесплодной, если аборт был первый.

А еще решаясь на аборт Вы заведомо убиваете только что зародившуюся жизнь.

Чтобы избежать этих отрицательных последствий аборта Вам нужно получить квалифицированную информацию о методах предупреждения нежелательной беременности в участкового акушер-гинеколога или в центре планирования семьи.

А по чем аборты? - обратитесь за информацией в хозрасчетную женскую консультацию. 

04/05/2006

Питання: Чи можна на 10 день затримки місячних звертатися до лікаря?
Відповідь:

    До лікаря звертатись можна і потрібно. Якщо ви плануете вагітність, лікар вам порадить, як в подальшому себе поводити для успішної вагітності, а також обов'язковий ранній облік (до 12 тижнів).

Якщо затримка місячних пов'язана з порушанням менструального циклу необхідно обстежитись (УЗД, гормони репродукції, гінекологічний огляд) з подальшим лікуванням.

Чекаємо вас за адресою : Жіноча консультація. м.Луцьк вул. Г.Артемовського 18, тел. 3-20-89.

03/05/2006

Питання: Чи можна лікувати хламідії з 16 тижня ревоміцитином та імуноглобуліном
Відповідь:
Лікувати хламідійну інфекцію з 16 тижня ревоміцитином можна і потрібно.В 16 тижнів плід зформований і негативного впливу не буде
27/04/2006

Питання: Між третім і четвертим тижнем вагітності я перенесла кір чи міг він заподіяти шкоду дитині і наскільки
Відповідь:
Виношувати дану вагітність після перенесеного кіру недоцільно. Кір в перші три місяці вагітності може причинити вади розвитку, тому така вагітність неперспективна.
27/04/2006

Питання: Доброго дня. Не знаючи про вагітність, на першому-другому тижні вагітності я прийняла 12 таблеток анальгіну через сильний зубний біль, спричинений гострим генгівідом з нагноєнням. До кінця другого тижня все минуло, обійшлась без анатибіотиків. Яким чином прийом такої кількості обезболювального, а також запальний процес (температура піднімалась до 38 на протязі трьох днів) могло відобразтись на розвитку дитини?
Відповідь:
Метамізол-хімічна назва аналгіну, прийом якого протипоказаний під час вагітності, особливо в перші три місяці і який може сформувати вади розвитку (серцево-судинної системи, головного мозку, очей, кінцівок.
27/04/2006

Питання: Скажіть будь ласка чи може приймання антибіотику Ленкоміцин на початку менструального циклу вплинути на яйцеклітину, майбутню вагітність і взагалі на можливість завагітніти?
Відповідь:
    На початку менструального циклу прийом Лінкоміцину не впливає на яйцеклітину, - можливість завагітніти. Лінкоміцин протипоказаний під час вагітності, особливо в перших три місяця вагітності.
26/04/2006

Питання: Що може бути причиною плачу дитини:коли бере грудь.то заливається плачем і > сукає ніжками.хоча молоко ллється з груді?Це відбувається переважно у > вечірнє годування.Додам.що раціон харчування у мене збалансований.
Відповідь:
     Плач дитини-це її єдина можливість повідомити оточуючих про якийсь
> дискомфорт ( голод, втома, надлишок грудного молока, "кольки" в животі).
> При "кольках" плач дитини має виражену картину. Вона заливається плачем, не
> заспокоюючись, у визначені години дня, часто ввечері. Вона може підтягувати
> ніжки, як нібито в неї болить живіт. Може здатися, що дитина хоче смоктати,
> але її важко заспокоїти. У дітей з подібною картиною плачу відмічається
> активне травлення і бурхливе відходження газів. Насамперед, це пов"язано з
> незрілістю кишково-шлункового тракту. Такий стан називається "кольки". Діти
> з "кольками" зазвичай ростуть добре, а плакати починають меньше після 3
> місяців.
> Ліки від "колік" тепер не рекомендуються. Вони можуть бути шкідливі для
> дитини.
> Розв"язати проблему "кольки" Вам допоможуть наші поради:
> 1. Найкращий спосіб заспокоїти дитину-це тримати її близько до себе, м"ягко
> погладжуючи і м"ягко надавлюючи її животик за годинниковою стрілкою.
> 2. Намагайтеся годувати дитину повільніше, слідкуйте, щоб маля не
> заковтувало багато повітря.
> 3.Після годування потримайте кілька хвилин немовля у вертикальному
> положенні, притуливши його животиком до грудей, а голівку поклавши на своє
> плече. Якщо можна, то безпосередньо "шкіра до шкіри".Материнське тепло та
> вертикальне положення спричиняють вихід заковтуваного повітря через ротик і
> заспокоюють "кольки".
> 4.Ваш внутрішній спокій і затишок у кімнаті також допоможуть.
26/04/2006

Питання: Як швидко позбутися вугрів?
Відповідь:

    Зверніться за допомогою до косметолога і гінеколога. Можливо гормональніконтрацептиви (Діане, Жанін) допоможуть вирішити Ваші проблеми, але перед їх вживанням Вам потрібно детально обстежитись.

Лікар акушер-гінеколог                                               С.Демчук

12/04/2006

Питання: Добрий день.Мені 22 роки одружена 8 місяців ми дуже мрієм про дитину та нічого не виходить.Може бути причиною те,що у мене сколіоз і чи зможу я виносити дитину.І ще які ліки можна приймати для прискорення вагітності.
Відповідь:

    У Вашій ситуації ситуації сколіоз не є причиною непліддя. Вам необхідно звернутись за порадою до гінеколога, а чоловікові до уролога чи андролога для обстеження і, можливо, лікування.

Лікар акушер-гінеколог                                            С.Демчук

Лікар акушер-гінеколог                                            Л.Ларіна

11/04/2006

Питання: Ми з чоловіком вирішили народити дитину. І зважаючи на те, що ми активно працюємо над цим питанням, я можу бути вагітна приблизно 5 днів. І саме зараз я маю проблему із яснами. Вони дуже болять, настільки що мені навіть боляче гооворити, вночі не можу спати. Полощу ромашкою і шалфеєм. Скажіть, яке знеболююче мені можна приймати. Зовсім нічого приймати я не можу, бо дуже боляче. Поки що приймаю анальгін по 1-2 табл. в день. Дякую.
Відповідь:

        Проблема з яснами не повязана з Вашою можливою вагітністю. Приймаючи знеболюючі засоби, неможливо усунути причину, яка викликали захворювання  ясен. Необхідно відвідати стоматолога, пройти обстеження та лікування, попередивши лікаря про можливу вагітність.

Лікар акушер-гінеколог                                                      І.Горавська

Лікар стоматолог                                                            Т.Добровольська

11/04/2006

Питання: Скажіть будь-ласка чи можна стати до Вас на облік на 25 тижні вагітності і що для цього потрібно. Я приписана в Луцьку, але проживаю в іншій країні.
Відповідь:

        Щоб стати на облік Вам необхідно відвідати жіночу консультацію. Для того, щоб спостерення було ефективним необхідно пройти обстеження та регулярно відвідувати лікаря з метою  збереження Вашого здоровя і здоровя Вашої дитини. Тому доцільно спостерігатись там, де Ви фактично проживаєте.

Зав жіночою консультацією                                    Л.Ларіна

07/04/2006

Питання: Скажіть будь-ласка, у мене з моєю дівчиною був акт (захищений презервативом) але після закінчення акту виявилося що він прорваний. Яка поведінка, виділення, симптоми проявляються при вагітності у перші дні? Буду чекати вашої відповіді!!!
Відповідь:

    В перші дні (тижні) вагітність не має жодних проявів. З метою запобігання небажаної вагітності Вашій дівчині необхідно було прийняти препарат "Постінор".

Лікар акушер-гінеколог                                  І.Горавська

07/04/2006

Питання: 18 березня зробила тест на вагітність (двічі) – результат позитивний. 3 квітня в мене почалася менструація, і було якесь дивне виділення схоже на якісь кишки (розміром 4 см в діаметрі). Це дуже погано?
Відповідь:

    Ймовірно,  у Вас відбувся мимовільний викидень. вам необхідно звернутися  до лікаря акушер-гінеколога для обстеження та зясування стану Вашого здоровя та можливої причини того, що відбулось.

Лікар акушер-гінеколог                                      І.Горавська

07/04/2006

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152
Україна,
м.Луцьк,
43007
вул. Гулака Артемовського, 18
23-20-89 – Реєстратура жіночої консультації

23-23-97 – Зав. жіночою консультацією Ларіна Любов Федорівна

Rambler's Top100

online dating
HotLog