КЗ «Луцький клінічний
ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК»
українською english Головна сторінка     Питання і відповіді

Про нас
Персонал
Відділення
Новини
Питання і відповідіПитання: Добрий день.У чоловіка поставлений діагноз хвороба Бехтєрєва,чи може передатися дитині дане захворювання?Якщо так,чи можна знизити відсоток і яким чином?Дякую!
Відповідь:
Вам необхідно звернутись за консультацією до лікаря генетика.
29/01/2009

Питання: Розкажіть будь ласка що таке ендометріоз.Адже в мене під кінець місячних завжди темні виділення.Дякую за відповідь.
Відповідь:
Ендометріоз - це гормональнозалежне захворювання при якому клітини ендометрію( внутрішня стінка матки) розташовані в нетипових місцях( в яйниках, м`язах матки, п/а очеревині та інші) і має різноманітні клінічні прояви( кровотечі, болі, темні можуть виділення, безплідність та інш.). Вираженість проявів захворювання різниться і потребує індивідуального підходу при лікуванні.
29/01/2009

Питання: 18 грудня мали бути місячні,але їх не було, 2 тести показували негативний результат,їх я робила десь після 3-4 днів затримки. 30 грудня я робила УЗД і мені сказали, що в мене десь 1,5 тижні вагітності.15 січня почались маленькі темні виділення, а 18 січня починаються місячні.Легко болить живіт, як при місячних, вагітність проходить добре. Дитина дуже бажана. Події які відбуваються нормальні і чи це не загрожує дитині?Галина 22 роки. Дякую за відповідь.
Відповідь:
Зверніться до дільничого акушер-гінеколога для індивідуального огляду та обстеження, для постановки відповідного діагнозу.
29/01/2009

Питання: Через тиждень після місячних у мене спостерігалися "одноразові" темні виділення. Чи може це бути пов'язане з прийманням гарячої сьольової ванни?
Відповідь:
Можливо, однак неоюхідно обстежитись.
29/01/2009

Питання: У мне вже в продовж 2 років спостерігаються темні виділення до і після місячних. Це почалося ще до початку статевого життя. Обстеження у лікаря нічого не виявило. Чи можуть бути виділення причиною хвороби????
Відповідь:
Виділення темно-коричневого кольору, які повязані з менструальним циклом, можуть спостерігатись при ендометріозі. Пройдіть повне обстеження у гінеколога , вкдючаючи УЗД.
29/01/2009

Питання: Доброго дня. В мене 10 днів до менструалбних днів дуже сильні болі в боку
Відповідь:
Зверніться до акушер-гінеколога для огляду, обстеження та відповідного лікування, після постановки конкретного діагнозу.
29/01/2009

Питання: В мене була затримка місячних,я зробила три тести(всі позитивні),за підрахунками вже 5-й тиждень вагітності.Але почалися місячні,раніше терміну,ніж завжди були.Як це розуміти?
Відповідь:
Можлива загроза викидню. Зверніться на огляд до гінеколога.
29/01/2009

Питання: Добрий вечір! Скажіть будь-ласка, чому під час вагітності не можна робити депіляцію?
Відповідь:
Депіляція - це болюча процедура і може спричинити стресс для організму вагітної жінки, що потрібно уникати під час вагітності.
29/01/2009

Питання: що таке ехограма це не те саме що узд.дай вам боже здоровя за те що ви є.
Відповідь:
Так, це фото з УЗД.
29/01/2009

Питання: Скажіть будьласка наскільки довго можна приймати протизаплідний препарат Логест?
Відповідь:
Так довго, як Ви бажаєте, але не забувайте проходити профогляди у гінеколога.
29/01/2009

Питання: Доброго дня. На 20 тижні вагітності виявлено уреоплазмоз.Жодних зовнішніх ознак не спостерігається. Чи потрібно лікування цієї інфекції взагалі і зокрема під час вагітності? Дякую
Відповідь:
Згідно нормативних протоколів лікування цієї інфекції під час вагітності немає потреби.До вагітності необхідно проконсультуватись разом з партнером.
29/01/2009

Питання: чи дають гормональні контрацептивні засоби 100% надійності...чи як для кого??? (при регулярному прийомі)
Відповідь:
При правильному використанні гормональні контрацептивні засоби дають 99,8% надійності.
29/01/2009

Питання: чим можна замінити в екстрених ситуаціях постінор...він кажуть шкідливий дуже і дівчатам які не народжували приймати його не можна??? підкажіть будь ласка...
Відповідь:
В екстренних ситуаціях Постінор використовувати можна, але не частіше як 1-2 рази на рік.Якщо Ви живете регулярним статевим життям , користуйтесь низькодозованими КОК, які підбере Вам лікар центру планування сім`ї. Зверніться на індивідуальний прийом в даний центр.
29/01/2009

Питання: Доброго дня! Підскажіть що за аналіз ХГЛ? Що ним можна виявить?
Відповідь:
ХГЛ- специфічний гормон вагітності, глікопротеїн, який синтезується в плаценті. Визначення вмісту ХГЛ використовується в пренатальній діагностиці для виявлення ризику відхилення плоду. Також визчають ХГЛ для ранньої діагностики вагітності, підозрі на ектопічну вагітність, підозрі на загрозу переривання вагітності, діагностиці трофобластичних захворювань.
29/01/2009

Питання: доброго вечора!нещодавно в мене була завмерла вагітність, на 9 тижні. аналіз на торч інф. в порядку, порадили звернутися в лабораторію спадкової паталогії........проте в мене є син 4 роки, здоровий, та й під час вагітності з ним не було жодних проблем.........що порадите,!дуже хочу ще дитину,та переживаю щоб не повторилась завмерла вагітність........
Відповідь:
Вам необхідна консультація в кабінеті невиношування при жіночій консультації, або Центрі планування сім`ї.
27/01/2009

Питання: чи обовязково відвідати гінеколога після прийому Постінору? пів року тому було запалення яєчників. Якщо буде збій циклу, що краще застосувати?
Відповідь:
Якщо після прийому "Постінору" менструації вчасно не буде, необхідна обов`язкова консультація гінеколога.
27/01/2009

Питання: скільки коштує штучне запліднення?
Відповідь:
В залежності від обраної Вами клініки. Ці питання необхідно вирішувати на місці.
27/01/2009

Питання: Дайте відповідь буд-ласка,яка причина затримки місячних на 5 днів,статевий акт був близько 12 днів після місячних і це був перший статевий акт.іякі признаки вагітності на перших 3 тежднях.
Відповідь:
Можлива вагітність, зробіть тест на вагітність та зверніться на прийом до гінеколога.
27/01/2009

Питання: здала аналізи на торч. Хламідії G позитивне проби 1:80, токсоплазма G позитивне проби 2,8, а критична 0,3; цитомегаловірус G позитивне проби 3,0, а критична 0,3; герпес G позитивне проби 3,3, а критична 0,2. Що означаюить такі результати і чи можуть вони бути причиною того, що неможу завагітніти (один синочок вже є!)? Заздалегідь дякую за відповідь.
Відповідь:
У Вас є хронічне протікання інфекції. Зверніться для індивідуального консультування до акушер-гінеколога.
27/01/2009

Питання: В березні 2008 року видалили дермоїдну кісту разом з яйником. Яка вирогідність завагітніти, коли місячні йдуть не систематично, період від 30 до 22 днів, щоб визначити період овуляції.
Відповідь:
Зверніться на індивідуальну консультацію до гінеколога.
27/01/2009

Питання: Чи можна завагітніти коли почався так званий передмісячний синдром- болять груди(12 день перед місячними)
Відповідь:
Можна.
27/01/2009

Питання: У мене болять груди, коли потиснула вийшла рідина жовтого кольору ,не знаю чи вагітна , а якщо так то тільки 1 тиждень .Чи можливо , що при такому маленькому терміні така зміна в грудях?
Відповідь:
Вам необхідно проконсультуватись у маммолога. При вагітності відмічається нагрубання молочних залоз, в більш пізніх термінах вагітності може виділятись молозиво.
27/01/2009

Питання: Доброго дня. Підскажіть будь-ласка що є основною причиною не приживання вагітності? В мене затримка 21 день, тест показує позитивний, в мене зявилися болі в низу живота, а на УЗД вагітності не бачать, говорять що можливо вагітність не може закріпитися, може бути що я вагітна? Дуже дякую!
Відповідь:
Зверніться на прийом до гінеколога для індивідуальної консультації.
27/01/2009

Питання: чи можна робити епіляцію під час вагітності
Відповідь:
Не бажано.
27/01/2009

Питання: Доброго дня!Я народила 3 місяці тому,але менструація була лише першого місяця після пологів,і лише 3 дні(до вагітності 6 днів).Чи можу я знову буті вагітною?Дякую.
Відповідь:
Так, можете, однак для постановки діагнозу, необхідний огляд у акушер-гінеколога.
27/01/2009

Питання: У мене вузький таз розміри: 17 23 26 15 Якою повинна бути максимальна вага дитини для того, щоб я змогла її народити не піддаючи ризику?
Відповідь:
Розміри тазу мають значення при початку родової діяльності , тоді і визначається тактика ведення родів.
27/01/2009

Питання: Добрий день! Скажіть що таке міома матки і чи можливо при такому діагнозі завагітнити? Дякую.
Відповідь:
Міома матки - доброякісна гормонозалежна пухлина репродуктивної системи жінки. Питання про вагітність вирішується індивідуально в залежності від розмірів, характеру, перебігу захворювання.
27/01/2009

Питання: Дуже прошу Вас відповісти на моє запитання. Я 10 місяців пила Діане 35, щоб врегулювати цикл,оскільки лікар сказав, що це єдиний спосіб завагітніти при гормональних порушеннях. Як наслідок, цикл порушений знову (місячних просто немає 4 місяці!) і я вже 1 рік не вагітнію!Скажіть, буль-ласка, чи можлива взагалі вагітність в моєму випадку і наскільки виправдвний спосіб лікування безпліддя протизаплідними таблетками?
Відповідь:
Дійсно, безпліддя лікують протизаплідними препаратами. Вам необхідно обстежитись разом з чоловіком.
27/01/2009

Питання: у моєї подруги при здачі аналізів на торч інфекцію титр антитіл 250.лікування проходила.до лікування було 400.призначали проти молярійний препарат здається.вона дуже хоче завагітніти.скажіть будь ласка яка норма при такому аналізі
Відповідь:
Титр антитіл визначають конкретно до певного виду інфекції( наприклад-токсоплазмоз, хламідіоз і інш.), норма титру залежить від особливості лабораторної діагностики і має вказуватись в лабораторному аналізі.
27/01/2009

Питання: вже рік і три місяці годую дитину груддю, але місячних ще досі немає, в чому може бути причина? вагітність виключаю, у нас з чоловіком безпечний секс, чи є привід хвилюватися?
Відповідь:
Під час вигодовування грудним молоком у жінки дійсно може спостерігатись відсутність місячних. Але, враховуючи 1рік3міс. - бажана індивідуальна консультація з оглядом у акушер-гінеколога для виключення інших причин(вагітність, гормональне порушення і інш.).
27/01/2009

Питання: на третій день затримки зробила тест,показав позитивний результат,а через три тижні почались кровяні виділення,темно коричневого кольору.до початку виділень два тижні тянуло низ живота.що це може бути,і що робити в цьому випадку?
Відповідь:
Зверніться обов`язково до акушер-гінеколога для огляду та уточнення діагнозу і необхідного лікування.
16/01/2009

Питання: чи можна планувати вагітність через певний проміжок часу після операції на гідронефроз обох нирок
Відповідь:
Виношування вагітності у хворої з гідронефрозом обох нирок можливе при відсутності ознак ниркової недостатності і запального процесу, під ретельним спостереженням акушер-гінеколога і уролога.
16/01/2009

Питання: 8 тижнів вагітності узд можна робити.дитина бажана
Відповідь:
Якщо немає проблем по виношуванню вагітності, перше УЗД потрібно проводити в 10-11 тижнів вагітності.
16/01/2009

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152
Україна,
м.Луцьк,
43007
вул. Гулака Артемовського, 18
23-20-89 – Реєстратура жіночої консультації

23-23-97 – Зав. жіночою консультацією Ларіна Любов Федорівна

Rambler's Top100

online dating
HotLog